FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
III liga: Bitwa w Rybniku na korzyść gospodarzy Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Tytus Daniluk
08.01.2012.
Wyjazdowy mecz naszych III ligowców w Rybniku w 13. kolejce spotkań o wejście do 2 ligi okazał się niezwykle emocjonujący! Po wyrównanej pierwszej połowie, wszyscy zgromadzeni na hali kibice dobrze wiedzieli, że będzie to mecz walki do samego końca.  na początku III kwarty to gospodarze przejęli inicjatywę i mogło się wydawać, że już tylko nieprawdopodobny obrót spraw może odebrać im zwycięstwo...ale w ostatniej odsłonie spotkania AZS zaczął odrabiać starty i po bardzo spektakularnym come back' u doprowadził do remisu! W ostatnich sekundach meczu żaden z zespołów nie potrafił przechylić szali zwycięstwa na swoja korzyść i o wygranej musiała przesądzić dogrywka, w której to MKKS zdominował gości z Katowic i wygrał całe spotkanie 85:73. Był to przedostatni mecz dla naszych zawodników w pierwszej rundzie rozgrywek, w ostatnim pojedynku zmierzą się na własnym parkiecie z wiceliderem tabeli - MKS- em Strzelce Opolskie.

MKKS Rybnik 85:73 KŚ AZS Katowice