Aktualności
III liga: Porażka Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Tytus Daniluk
18.12.2011.
W spotkaniu 12. kolejki III ligi, gospodarze - AZS Katowice przegrał na własnym parkiecie z liderem grupy I - Pogonią Ruda Śląska 44:97. Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando gości i ich przewaga nad zespołem trenera Litkowycza była bezdyskusyjna. Jedynie w trzeciej kwarcie AZS wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności - próbując odrobić starty , ale to było za mało na tak dobrze dysponowanego w tym dniu rywala. Była to druga porażka AZS- u z rzędu i o przerwanie tej niechlubnej serii może być niezwykle trudno, ponieważ w następnym meczu nasi III- ligowcy spotkają się na wyjeździe z MKKS- em Rybnik. Spotkanie to odbędzie się jednak dopiero za trzy tygodnie, tak więc miejmy nadzieję, że tą długą przerwę nasi zawodnicy dobrze przepracują i powalczą w Rybniku o zwycięstwo.
KŚ AZS Katowice 44:97 Pogoń Ruda Śląska

« poprzedni artykuł   następny artykuł »