FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
Zwycięskie derby Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
14.02.2011.
Derby zawsze rządzą się swoimi prawami. Nie inaczej było i tym razem. Katowickie derby pomiędzy KŚ AZS, a UKS "27" dostarczyły wiele emocji kibicom zgromadzonym na hali MOS. Od samego początku spotkania młodzież z UKSu postawiła duży opór rozpędzonym akademikom kroczącym od zwycięstwa do zwycięstwa. Kolejne kwarty kończyły się wynikiem oscylującym wokół remisu, do samego końca żadna ze stron nie wyszła na wyraźne prowadzenie. Nie był to zdecydowanie dzień zawodników AZS, którzy nie mogli się wstrzelić i ich skuteczność stała na bardzo niskim poziomie. Dopiero w ostatnich minutach doświadczenie wzięło górę i to gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Adrian Kozioł, autor 24 punktów. Czekamy na ostatni mecz sezonu z AZS Gliwice, decydujący o awansie do barażów o 2 ligę.
12.02.2011 KŚ AZS Katowice - UKS "27" Katowice 68:67 (19:18, 11:15, 18:17, 20:17)

« poprzedni artykuł   następny artykuł »