FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
VII edycja Klimon Cup za nami Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
22.09.2010.
W niedzielę zakończyła się VII edycja turnieju koszykarskiego im. Zbigniewa Klimontowicza - Klimon Cup 2010. Mecze rozgrywane były na halach MOS i MOSiR w Katowicach. Najlepszą drużyną z roczników 1995/96 okazała się ekipa WKK Wrocław. Drużyna gospodarzy - KŚ AZS Katowice wskoczyła na trzeci stopień podium.




WYNIKI - 17.09.2010


AZS Katowice II - MCKiS Jaworzno 82 : 54 (17:13, 28:16, 12:11, 25:14)

AZS Katowice II: Marcinkowski 2, Milek 7, Hanzel 12, Andrzejewski 17, Parkita 2, Klimek 19, Hulewicz 9, Grzymieslawski 5, Jezela 9, Caputa 0

MCKiS Jaworzno: Zaborski 4, Machnik 2, Zielinski 2, Smyrdek 2, Mydlarz 0, Walaszczyk 22, Bucki 0, Trociński 20, Kacuba 0, Szwajnoch 2

AZS Katowice I - MOSM Bytom 80 : 39 (15:8, 22:11, 18:10, 25:10)

AZS Katowice I: Jakubiec 9, Daniluk 3, Szymanski 6, Kinczewski 16, Jozwiak 22, Richter 3, Isbrandt 6, Marcinkow 3, Wilczynski 10, Kruk 2

MOSM Bytom: Drzyzga 2, Szymanski 7, Waralomski 2, Gros 6, Rop 6, Pietryga 11, Szmidt 1

ZKS "Stal" Stalowa Wola - UKS "Medagro" Komorów 64 : 78 (21:26, 7:17, 22:14, 14:21)

ZKS "Stal" Stalowa Wola: Łuszczyk 2, Wójcik 4, Kiec 6, Szubart 12, Pandura 22, Szostka 12, Lis 6

UKS Komorów: Bakiewicz 6, Tarczyk 12, Czosnowski 12, Paziewski 3, Janik 24, Mieszkowski 5, Głodowski 4, Łuc 2, Dyjas 2, Rusin 5, Mitura 3

WKK Wroclaw - MKS "Ósemka" Skierniewice 63 : 54 (13:6, 12:12, 16:20, 22:18)

WKK Wroclaw: Dudek 0, Szczytkowski 7, Lesiecki 0, Kuriata 2, Dorobek 1, Szczot 2, Bobel 6, Lech 4, Czyz 7, Romaniszyn 2, Ostrowski 6, Markowski 3, Mazur 20

MKS Skierniewice: Baranczyk 25, Pluciennik 0, Kuziemski 0, Krocz 3, Janus 4, Polec 1, Lipski 17, Oskiera 0, Podlipny 0, Wielec 2, Nowakowicz 2, Kusmierz 0



WYNIKI - 18.09.2010

AZS Katowice I : WKK Wrocław 67 : 64 (17:16, 23:9, 16:12, 10:2)

AZS Katowice I: Jakubiec 2, Kinczewski 9, Jóźwiak 21, Isbrandt 7, Marcinków 8, Wilczyński 16, Richter 4

WKK Wrocław: Szczytkowski 5, Kuriata 6, Szczot 9, Bobel 6, Markowski 12, Czyż 5, Ostrowski 5, Mazur 17

 

MOSM Bytom : MKS "Ósemka" Skierniewice 63 : 49 (12:8, 19:18, 15:14, 17:9)

MOSM Bytom: Szymaniak 0, Ganita 2. Warałomski 0, Gros 18, Gaz 0, Pietryga, 17, Roczek 0, Szmidt 6, Semku 1, Zarzycki 4

MKS Skierniewice: Barańczyk 6, Płuciennik 6, Kuziemski 0, Krocz 10, Janus 10, Połeć 2, Lipski 0, Oskiera 0, Kuśmierz 2, Podlipny 4, Wielec 5, Nowakowicz 0

MCKiS Jaworzno : UKS "Medagro" Komorów 44 : 85 (5:25, 16:12, 15:25, 8:23)

MCKiS Jaworzno: Zaborski 16, Machnik 10, Zieliński 3, Smyrdek 1, Walaszczyk 2, Trociński 10, Szwajnoch 2

UKS Komorów: Bakiewicz 2, Tarczyk 4, Czosnowski 1, Paziewski 8, Warniak 13, Janik 10, Mieszkowski 2, Głodowski 6, Łuc 5, Dyjas 5, Rusin 5, Mitura 29

AZS Katowice II : ZKS "Stal" Stalowa Wola 59 : 50 (14:13, 11:13, 15:16, 19:8)

AZS Katowice II: Miłek 17, Hanzel 2, Andrzejewski 17, Klimek 13, Caputa 2, Jezela 2, Grzymiesławski 6

ZKS "Stal" Stalowa Wola: Łuszczyk 2, Wójcik 2, Szubart 17, Pandura 17, Szostka 5, Lis 7

AZS Katowice I - MKS "Ósemka" Skierniewice 81 : 27 (10:3, 28:10, 19:6, 24:8) 

AZS Katowice I: Daniluk 4, Szymański 9, Kinczewski 19, Jóźwiak 13, Richter 4, Isbrandt 8, Marcinków 3, Wilczyński 7, Kruk 14

"Ósemka" Skierniewice: Puciennik 2, Kuziemski 2, Krocz 2, Janus 2, Lipski 6, Podlipny 1, Wielec 6, Nowakowicz 4, Kusmierz 2

AZS Katowice II - UKS "Medagro" Komorów 51 : 78

AZS Katowice II: Grzymiesławski 6, Marcinkowski 1, Miłek 4, Hanzel 4, Andrzejewski 17, Parkita 4, Klimek 10, Caputa 2, Jezela 3

UKS Komorów: Bakiewicz 4, Tarczyk 6, Czosnowski 11, Warniak 5, Janik 28, Głodowski 5, Łuc 9, Dyjas 1, Rusin 9

MCKiS Jaworzno - ZKS "Stal" Stalowa Wola 47 : 91

MCKiS: Zaborski 6, Machnik 8, Zieliński 17, Smyrdek 8, Trociński 3, Szwajnoch 5

"Stal": Pomarenko 6, Łuszczyk 2, Szóstka 8, Szubart 32, Kiec 11, Pandura 27, nr 16 5

WKK Wrocław - MOSM Bytom 67 : 47 (23:6, 16:19, 8:14, 20:8)

WKK: Dudek 2, Szczytkowski 13, Lesiecki 5, Kuriata 2, Romaniszyn 2, Szczot 13, Bobel 4, Markowski 4, Czyż 12, Mazur 6

MOSM: Szymaniak 8, Gros 12, Pietryga 12, Podlipny 3, Semku 2, Zarzycki 5, Rop 4



Klasyfikacja - po fazie grupowej

Grupa I


Drużyna
M
Pkt
Z
P
1.
UKS "MEDAGRO" Komorów
3
6
3
0
2.
AZS Katowice
3
5
1
1
3.
ZKS Stal Stalowa Wola
3
4
1
2
4.
MCKiS Jaworzno
3
3
0
0

Grupa II


Drużyna
M
Pkt
Z
P
1.
WKK Wrocław
2
4
2
0
2.
MOSM Bytom
2
3
1
1
3.
UKS Ósemka Skierniewice
2
0
0
2
4.
AZS Katowice I (rocz. 94)
-
-




WYNIKI - 19.09.2010

Mecz o miejsce VII:
AZS Katowice I - MCKiS Jaworzno 117 : 31
(32:5, 25:9, 31:8, 29:9)

AZS Katowice: Rosiński 2, Jakubiec 5, Daniluk 7, Szymański 16, Kruk 8, Jóźwiak 8, Richter 4, Isbrandt 15, Kinczewski 25, Marcinków 13, Wilczyński 12

MCKiS: Zaborski 3, Machnik 3, Zieliński 4, Smyrdek 5, Trociński 10, Szwajnoch 6

Mecz o miejsce V:
MKS "Ósemka" Skierniewice - ZKS "Stal" Stalowa Wola 48 : 68
(10:11, 8:18, 19:27, 11:12)

Skierniewice: Krocz 3, Janus 6, Lipski 8, Oskiera 6, Nowakowicz 13

Stalowa Wola: Łuszczyk 2, Wójcik 1, Kiec 7, Szubart 25, Pandura 21, Szóstka 8, Lis 4

Mecz o miejsce III:
MOSM Bytom - AZS Katowice II 42 : 67
(9:17, 8:14, 14:11, 12:25)

MOSM: Szymański 16, Ganita 4, Gros 5, Nas 2, Pietryga 8, Bazen 6, Szmidt 2, Zarzycki 5

AZS: Marcinkowski 2, Miłek 22, Grzymiesławski 2, Parkita 11, Klimek 16, Caputa 1, Jezela 14

Finał:
UKS "Medagro" Komorów - WKK Wrocław 72 : 88
(24:22, 13:22, 17:22, 18:22)

Komorów: Bakiewicz 6, Tarczyk 11, Czosnowski 15, Janik 21, Głodowski 2, Łuc 4, Rusin 9, Mitura 2

Wrocław: Szczytkowski 6, Kuriata 7, Romaniszyn 2, Szczot 2, Bobel 4, Markowski 15, Czyż 13, Ostrowski 8, Mazur 29

Końcowa klasyfikacja

1. WKK Wrocław



2. UKS Medagro Komorów



3. KŚ AZS Katowice II



4. UKS MOSM Bytom
5. ZKS Stal Stalowa Wola
6. MKS Ósemka Skierniewice
7. MCKiS Jaworzno
8. AZS Katowice I (rocznik 1994 poza klasyfikacją)

Wyróżnienia indywidualne

Najlepsza piątka turnieju:

1. Pandura Piotr (Stal Stalowa Wola)
2. Lesiecki Michał (WKK Wrocław)
3. Pietryga Szymon (UKS MOSM Bytom)
4. Miłek Michał (KŚ AZS Katowice)
5. Czosnowski Kamil (UKS Medagro Komorów)

Król Strzelców:
Roman Janik (UKS Medagro Komorów)

MVP Turnieju:
Adam Mazur (WKK Wrocław)

 Oficjalna galeria zdjęć z turnieju

 Galeria ze strony ŚKM (autor: Zbigniew Bytomski)




Imprezę wsparli: Miasto Katowice, Zarząd Główny AZS, MOSiR Katowice, MOS Katowice, Aboca - Ewolucja w Fizjoterapii, MVP 32 oraz Formula.


Zmieniony ( 23.09.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 

Partnerzy

Advertisement

Facebook

 

Kanały RSS